top of page
Elis1.webp

VRHY KUCHYNÍ 
aneb jak tou nás chodí

Právě se nacházíte na stránkách firmy A-K Kuchyně s.r.o., která se zabývá designem a dodáním kuchyňských linek včetně příslušenství, na klíč. 

Zde Vám představím vše, čím se naše firma zabývá, co Vám můžeme nabídnout a jak to u nás probíhá, pokud se rozhodnete kuchyň naplánovat právě s námi.

Moderní bílá kuchyně

Pokud plánujete zakoupit, naplánovat, namodelovat a vymyslet kuchyňskou linku do Vašeho bytu nebo domu, většinou Vás jako první napadne zajít do nějakého lokálního kuchyňského studia v okolí bydliště, případně do větších obchodů s nábytkem. 

Naše firma vzorkovou prodejnu teprve plánuje, a tak fungujeme na trochu jiném principu. 

Vzorkovnici si proto vozím na každou schůzku přímo k zákazníkovi domů. Nemusíte tak chodit na prodejny a představovat si, jak by zrovna světle šedá dvířkovina ve vysokém lesku ladila s Vaším novým linem. Vše si doma můžete prohlédnout a sladit tak, aby design maximálně splňoval Vaše představy. 

V případě, že máte malé děti, ušetří Vám taková schůzka spoustu času, mnohdy i nervů. Nemáme také žádnou otevírací dobu, takže pokud přes týden pracujete, mohu dorazit také o víkendu a svátcích, a nebo ve večerních hodinách - vše je jen na domluvě :)

 I když vidět skříňky přímo na živo i s jejich vlastnostmi a výbavou je k nezaplacení, může absence této možnosti nahradit také to, že hned v den schůzky proběhne i zaměření prostoru a tím i vytvoření 3D návrhu přímo před Vámi - jedná-li se o schůzku u Vás doma. 

Na konci schůzky tedy už znáte pravděpodobnou cenu kuchyňské sestavy. 

Nenabízíme jen tuto 'mobilní' možnost schůzky. Můžete dorazit přímo k nám do kanceláře, kde se opět nachází veškeré vzorky dvířkovin, korpusů, pracovních desek, ale také například barvy granitových dřezů a vybraných integrovaných úchytek. 

Na schůzce můžete očekávat dobrou kávu a něco sladkého na zub, jako bonus :) 

Pokud se rozhodnete, že by se Vám spolupráce s námi líbila, probíhá ještě kontrolní přeměření u Vás doma, ať už jsme prostor jednou měřili, nebo ne (dvakrát měř, jednou řež!). 

Ráda Vám poskytnu poradenství i co se týká spotřebičů. Mimo katalogy u nás v kanceláři si zde můžete prohlédnout i vybrané spotřebiče již v provozu u nás, protože také máme novou kuchyň přímo na míru, a dá se na ní spoustu prvků odprezentovat. 

S objednávkou kuchyně podepisujeme smlouvu, se kterou dostáváte podrobné kótování Vaší kuchyně, grafické fotky, výpis objednaného příslušenství, jako jsou dřezy, spotřebiče, baterie, a jiné. Přílohou ke smlouvě je také podrobný výpis prvků v kuchyni, ne jen samotné skříňky, ale také kování, závěsné lišty, doplňky pracovní desky, šroubky, vnitřní výbava skříněk apod. - který si společně projdeme, abyste všemu rozuměli a věděli, proč a co všechno do kuchyně objednáváte. Veškeré prvky jsou ve výpisu i včetně cen.

Dodání našich kuchyní je ve velké většině 5-6 týdnů na náš sklad. Po přijetí zboží pečlivě vše kontrolujeme, jestli dodávka dorazila přesně tak, jak máte v návrhu. Dva týdny před dodáním k nám na sklad, který se nachází v Novém Boru, domlouváme montáž u Vás doma. 

Doplatky za kuchyně se doplácí do jednoho dne před plánovanou montáží (mimo zálohy 50%, kterou skládáte ještě před objednáním kuchyně). Všechny tyto informace si řekneme podrobněji osobně, a nebo se je samozřejmě dočtete ve smlouvě. 

STAVEBNÍ PŘIPRAVENOST

  Před montáží kuchyňské linky je samozřejmě za potřebí, abyste měli zajištěné odpady a elektrické zásuvky v místech, které Vám, vzhledem k Vašemu návrhu, vyznačím na kótování. Mělo by být Vaší povinností montážníkům cca 2 dny před montáží umožnit bezproblémový přístup na místo montáže, a zajistit veškerou stavební připravenost. Pokud například procházíte rekonstrukcí, nebo stavíte novostavbu, není to většinou problém.

Pokud pořizujete jen novou linku, návrh buď přizpůsobíme stávajícím instalacím, a nebo bude potřeba držet se našich doporučení a instalace nechat přizpůsobit. 

Protože děláme vše na klíč, je samozřejmostí, že Vám nabídneme tuto stavební připravenost od naší firmy. Tyto 'vícepráce' se samo sebou nepočítají do ceny kuchyně. Ve smlouvě ale, v případě dohody, budou zaneseny. 

Pokud máte jakékoliv otázky týkajících se jak průběhu navrhování kuchyně, jejího dodání nebo změn v objednávce, jsem pro Vás neomezeně, včetně víkendů, na telefonním čísle : +420 730 610 224. 

Máte-li zájem o zcela nezávaznou schůzku, můžete také zavolat na uvedené číslo, a nebo rovnou vyplnit online rezervační formulář, na který se dostanete kliknutím na tlačítko níže, případně také napsat na email:        A-K-Kuchyne@seznam.cz.

Budeme se moc těšit na setkání :)

A-K Kuchyně s.r.o.

bottom of page